Niemand kan exact voorspellen hoe we over 20 jaar werken en leven, maar één ding is zeker: onze wereld verandert sneller dan we kunnen bijhouden. Dat is geen bedreiging, maar biedt juist kansen. Kansen om met kop en schouders boven de rest uit te steken. Want zou het niet geweldig zijn als je niet pas in beweging komt als de alarmbellen afgaan, maar zelf aan het roer staat? Reset! is niet alleen een managementboek. Ik weet zeker dat Reset! jou inspireert. Maak van veranderen een feestje! Officieel managementboek bestseller nummer 1, bestel nu!
Niemand kan exact voorspellen hoe we over 20 jaar werken en leven, maar één ding is zeker: onze wereld verandert sneller dan we kunnen bijhouden. Dat is geen bedreiging, maar biedt juist kansen. Kansen om met kop en schouders boven de rest uit te steken. Want zou het niet geweldig zijn als je niet pas in beweging komt als de alarmbellen afgaan, maar zelf aan het roer staat? Reset! is niet alleen een managementboek. Ik weet zeker dat Reset! jou inspireert. Maak van veranderen een feestje!
In juni 2017 publiceer ik exclusief (eerst beschikbaar voor mijn nieuwsbrieflezers) het interview dat ik onlangs had met Stelarc.
Ik geloof dat we in de toekomst veel nano sensoren in ons lichaam hebben. We bestaan dan deels uit sensoren. De smartphone zal snel overbodig worden… Ik zocht Stelarc op en mocht een persoonlijk interview met hem hebben. Ik vroeg hem onder andere hoe hij de ontwikkeling van mens en machine ziet. Hoe zien wij eruit over 20 jaar. Zijn antwoord is verrassend!
Ik schrijf regelmatig een artikel dat een raakvlak heeft met de inhoud van mijn boek. Het gaat dan over samenwerking, organisaties of welbevinden van mensen. Heb jij een leuk idee dan sta ik daar altijd voor open. Mijn meest recente podcasts vind je hier.
Ik schrijf regelmatig een artikel dat een raakvlak heeft met de inhoud van mijn boek. Het gaat dan over samenwerking, organisaties of welbevinden van mensen. Heb jij een leuk idee dan sta ik daar altijd voor open. Mijn meest recente podcasts vind je hier.
[bol_product_links block_id=”bol_58ae9f5b04ddd_selected-products” products=”9200000065728331″ name=”Reset het boek” sub_id=”” link_color=”003399″ subtitle_color=”000000″ pricetype_color=”000000″ price_color=”CC3300″ deliverytime_color=”009900″ background_color=”FFFFFF” border_color=”FFFFFF” width=”204″ cols=”1″ show_bol_logo=”1″ show_price=”1″ show_rating=”1″ show_deliverytime=”1″ link_target=”1″ image_size=”1″ admin_preview=”1″]